Rozana tregon pse të tjerët flasin keq për ty – Lajmi.net
Rozana tregon pse të tjerët flasin keq për ty
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:58, 13 January 2018
Është këngëtare.

Por, Rozana Radi njihet edhe për tekstet që bën për vete dhe për shumë këngëtarë tjerë, shkruan lajmi.net

Ajo sot ka hedhur një fotografi të saj në Instagram, të cilës ia ka lënë një shkrim, që në fakt është një thënie shumë domethënëse.

“Të tjerët flasin keq për ty sepse nuk iu leverdis të flasin keq për veten” janë fjalët e Rozit./Lajmi.net/

screenshot_1we

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO