Ronela Hajati flet për karrierën muzikore: Asnjëherë nuk kam fituar çuditërisht – Lajmi.net
Ronela Hajati flet për karrierën muzikore: Asnjëherë nuk kam fituar çuditërisht
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:59, 7 December 2018
Ronela Hajati është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Përgjatë këtyre viteve ajo ka sjell një sërë projektesh me të cilat ka fituar zemrën e publikut, shkruan lajmi.net.

Në postimet e fundit që ka hedhur në Instagram, Hajati tregon gjëra mjaft interesante për karrierën e saj 20 vjeçare.

“Këtë dhjetor janë bërë 20 vjet që unë këndoj! Paraqitja ime e parë ka qenë në një festival fëmijësh e që atëherë që sapo isha futur në shkollë, mbaj mend që mezi prisja të ndizeshin dritat e kamerat…Jam rritur në skenë dhe synimi im i vetëm ka qenë të bëj publikun për vete! Kurrë nuk kam konkurruar diku me qëllimin të fitoj çuditërisht…

E sot pas pesë vitesh jam rikthyer në një skenë ku këngët e mia u bënë një bazë për karrierën time! Unë ju kam fituar ju siç e kam ndierë çdo herë. Kjo është e pakrahasueshme me çdo lloj kupe. Ju dua me zemër që keni qenë e vetmja gjë ku jam kapur edhe në momentet më të vështira e atëherë kur kam dashur të heq dorë. Faleminderit përgjithmonë”, janë fjalët e Ronelës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO