Ronaldo tregon dëshirën e “çmendur” – Lajmi.net
Ronaldo tregon dëshirën e “çmendur”
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 18:41, 7 December 2017
"Tani është të mendojmë për fazën e ardhshme në Champions League pas duam ta fitojmë përsëri atë. Shpresoj që Real Madridi do ta fitojë atë për herën e 3-të me radhë"

Cristiano Ronaldo dëshiron të fitojë përsëri Ligën e Kampionëve.

Portugezi deklaroi që trofeu i Championsit i pëlqen shumë, përcjellë “Lajmi.net”.

”Kemi dashur të përfundojmë grupet në mënyrën më të mirë, me një fitore. Goli e ndihmoi ekipin të fitonte dhe ishte i bukur. Rekordi poashtu është i rëndësishëm dhe jam shumë i lumtur”, deklaroi Ronaldo.

“Eshtë një kompeticion që më pëlqen shumë, por gjëja më e rëndësishme tani është të mendojmë për fazën e ardhshme në Champions League pas duam ta fitojmë përsëri atë. Shpresoj që Real Madridi do ta fitojë atë për herën e 3-të me radhë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals