Ronaldo takohet prapë me Chiellinin, shikojeni çfarë ndodhi në ndeshjen e fundit (VIDEO) – Lajmi.net
Ronaldo takohet prapë me Chiellinin, shikojeni çfarë ndodhi në ndeshjen e fundit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:49, 11 May 2017
Cristiano Ronaldo do të takohet prapë me Giorgio Chiellinin në finalen e Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Juventusit. Mbrojtësi italian e kishte ndalur në mënyrë të ashpër në duelin e fundit të skuadrave në Torino.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy