Ronaldo publikon një super-foto pas kualifikimit në finale (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo publikon një super-foto pas kualifikimit në finale (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 23:12, 10 May 2017
Cristiano Ronaldo ka publikuar një foto në Twitter, pas kualifikimit të skuadrës në finale.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3