Ronaldo parashikon finalen Real Madrid – Juventus – Lajmi.net
Ronaldo parashikon finalen Real Madrid – Juventus
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:58, 12 May 2017
Cristiano Ronaldo ka komentuar finalen e Ligës së Kampionëve, ku skuadra e tij Real Madrid, takohet me Juventusin.

Më 3 qershor në Kardif, Real Madrid dhe Juventus do të kërkojnë kurorën evropiane.

Real Madrid në rast triumfi, mund të hyjë në histori duke u bërë skuadra e parë që arrin ta fitojë dy vite radhazi Ligën e Kampionëve.

Por, për ta bërë një gjë të tillë, së pari duhet të mposhtin një skuadër që po gëzon formë të lartë këtë edicion, Juventusin.

“Jemi duke menduar për Juventusin. Ata janë shumë të frikshëm, por parashikimi im për finale është 50 me 50”, ka deklaruar Ronaldo, duke komentuar finalen e Ligës së Kampionëve./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble