Ronaldo pa flokë? Shikojeni Messin dhe të tjerët – Lajmi.net
Ronaldo pa flokë? Shikojeni Messin dhe të tjerët
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:05, 13 October 2017
5
5
Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Paulo Dybala e të tjerë nëse do të ishin tullacë.

Cristiano Ronaldo shquhet për aftësitë e tij si futbollist por edhe për frizurën që gjithmonë e rregullon para dhe gjatë ndeshjeve.

Por, në rrjetet sociale janë publikuar një galeri e fotomontazheve me yjet e futbollit të paraqitur pa flokë, përcjell “lajmi.net”.

Shikojeni si duken yje të tjerë si Lionel Messi, Paulo Dybala e të tjerë nëse do të ishin tullacë. /Lajmi.net/

2 3 4 6 19
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush