Ronaldo – Messi në ringun e boksit, Joshua shpall fituesin (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo – Messi në ringun e boksit, Joshua shpall fituesin (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 12:53, 12 September 2017
Anthony Joshua beson se Cristiano Ronaldo do ta fitonte duelin me Lionel Messin.

Anthony Joshua beson se Cristiano Ronaldo do ta nokautonte Lionel Messin nëse ata do të ballafaqoheshin në ringun e boksit.

Kampioni i kategorisë së rëndë po ashtu ka pranuar se inspirohet nga sulmuesi i Real Madridit.

“Messi është i vrazhdtë por Ronaldo duket se e ka një Bruce Lee brenda vetes”, deklaroi Joshua, përcjell “lajmi.net”.

“E dini se për çfarë e kam fjalën, një lëshim i vogël dhe keni marrë fund”, u shpreh ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO