Ronaldo – Man Utd, lajm “bombë” nga Anglia – Lajmi.net
Ronaldo – Man Utd, lajm “bombë” nga Anglia
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliPremier LeagueSport 22:12, 18 June 2017
Cristiano Ronaldo – Manchester United, një bashkim që mund të ndodh.

Katër herë fituesi i Topit të Artë sipas burimeve të ‘SkySport’, është i interesuar për një lëvizje drejt Anglisë, te Manchester United.

Portugezi është i pakënaqur te Real Madridi, duke mos marr mbështetjen e klubit në luftën e tij me ligjin në Spanjë për taksat.

Ronaldo është pjesë e Real Madridit që nga viti 2009, ku pikërisht nga Unitedi ishte transferuar për 94 milionë euro./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO