Ronaldo, Lewandowski, Lukaku… (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo, Lewandowski, Lukaku… (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:07, 26 March 2017
Cristiano Ronaldo është golashënuesi më i mirë i këtyre kualifikueseve të Kampionatit Botëror për zonën e Evropës, me nëntë gola të shënuara, ku lë pas Lewandowskin me shtatë gola dhe Lukakun me gjashtë gola.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball