Ronaldo ka një lajm të keq për Liverpoolin – Lajmi.net
Ronaldo ka një lajm të keq për Liverpoolin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 8:36, 12 May 2018
Cristiano Ronaldo është në regjim specifik për të ruajtur formën e mirë para ballafaqimit me Liverpoolin në finalen e Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo vazhdon të rikuperohet nga lëndimi i pësuar në El Clasico kundër Barcelonës.

Sulmuesi i Real Madridit është duke pushuar para finales në Ligën e Kampionëve ndaj Liverpoolit.

Por, mediat spanjolle raportojnë se ai është në regjim specifik për të ruajtur formën e mirë para ballafaqimit me “Reds”, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid beson se Ronaldo me regjimin e ri stërvitor do të ruajë formën ideale për të inspiruar ekipin drejt një tjetër trofeu të kampionit të Evropës për klube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO