Ronaldo – Inter, “bomba” e mbrëmjes (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo – Inter, “bomba” e mbrëmjes (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:30, 18 May 2017
"Interi mund të blejë edhe Cristiano Ronaldon".

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, beson shumë në pronarët e rinj të klubit zikaltër.

Ai e ka “shfrenuar fantazinë” sot, duke thënë që Interi ka para që të blejë edhe Cristiano Ronaldon, përcjellë “Lajmi.net”.

“Sot kemi pronarë të fortë dhe të qëndrueshëm. Pronarët e rinj kinezë mund të blejnë lojtarët më të famshëm në botë si Cristiano Ronaldo, por s’mund ta bëjmë atë për shkak të fair-playt financiar”, deklaroi Ausilio.

“Na pret një rrugë e gjatë, që sigurisht kërkon kohë dhe durim. Duhet të bëjmë sa më pak gabime”, shtoi Ausilio. /Lajmi.net/

cats

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo, Inter

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown