Ronaldo ia ka dhënë Zidanes një lajm shumë të rëndësishëm – Lajmi.net
Ronaldo ia ka dhënë Zidanes një lajm shumë të rëndësishëm
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 20:54, 18 June 2017
Cristiano Ronaldo ia ka dhënë lajmin trajnerit Zinedine Zidane, për largimin nga Real Madrid.

Portugezi sipas ‘Cope’, është i pakënaqur me tretmanin në Spanjë, dhe dëshiron të largohet sa më parë.

32 vjeçari dëshirën për largim ia ka komtuar tashmë trajnerit francez.

Për Ronaldon interesim po shprehin PSG dhe Manchester United./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan