Ronaldo: Dua që ta vazhdoj betejën me Messin për Topin e Artë – Lajmi.net
Ronaldo: Dua që ta vazhdoj betejën me Messin për Topin e Artë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:36, 7 December 2017
Cristiano Ronaldo nuk e ka ndërmend të ndalet.

Pasi fitoi Topin e pestë të Artë, Ronaldo ka kërkuar që ta vazhdojë betejën me Lionel Messin për këtë trofe.

Të dy këta futbollistë kanë fituar nga pesë tituj të Topit të Artë.

“Dua që këtë betejë me Messin ta vazhdoj. Neymar ka shumë potencial dhe do ta ketë mundësinë për ta fituar Topin e Artë”, ka deklaruar Ronaldo./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown