Ronaldo ‘dobëson’ Realin, i kërkon këtij lojtari të transferohet te Juventusi – Lajmi.net
Ronaldo ‘dobëson’ Realin, i kërkon këtij lojtari të transferohet te Juventusi
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 14:20, 8 August 2018
Cristiano Ronaldo synon të luajë sërish bashkë me Marcelon.

Real Madrid po përballet me një “luftë” për t’i mbajtur në skuadër lojtarët më të mirë të viteve të fundit.

Pas largimit të Cristiano Ronaldos, ‘Los Blancos’ mund të humbasin edhe Luka Modricin, Mateo Kovacicin dhe së fundi mbrojtësin e majtë, Marcelo.

Është Cristiano Ronaldo që po i kërkon Marcelos që shikojë mundësinë e kalimit në Serie A te Juventus.

Në rast largimi të Alex Sandros drejt Paris Saint-Germain, Juve do të tentojë t’ia rrëmbejë lojtarin e dytë Real Madridit këtë verë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO