Ronaldo dhe Real Madrid zgjedhin kundërshtarin në shortin e Ligës së Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo dhe Real Madrid zgjedhin kundërshtarin në shortin e Ligës së Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:31, 16 March 2017
Cristiano Ronaldo me shokë shpresojnë se do të caktohen si kundërshtar i Leicester Cityt.

Real Madrid ka një preferencë për kundërshtarin në shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Cristiano Ronaldo me shokë shpresojnë se do të caktohen si kundërshtar i Leicester Cityt, shkruan e përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo”.

Barcelona, Bayern Munich dhe Juventus janë tri ekipet me të cilat “Los Blancos” nuk dëshirojnë të takohen në fazën tjetër të garës, shton gazeta katalane, përcjell “lajmi.net”.

Monaco dhe Borussia Dortmund janë po ashtu rival të pranuershëm, pak më tepër se rivali i qytetit, Atletico Madrid. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2