Ronaldo-Bayern, vjen reagimi zyrtar (FOTO) – Lajmi.net
Ronaldo-Bayern, vjen reagimi zyrtar (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:40, 19 June 2017
Bayern Munchen ka reaguar edhe zyrtarisht pas spekulimeve rreth Cristiano Ronaldos.

Bayerni e ka mohuar interesimin për futbollistin portugez.

“Zakonisht nuk i komentojmë thashethemet, por në këtë rast duam ta informojmë publikun se informacionet që na lidhin me Cristiano Ronaldon, janë thashetheme të pabaza”, thuhet në njoftimin për shtyp, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndryshe, mediat spanjolle kanë shkruar që marrëveshja mes Bayernit dhe Real Madridit për Ronaldon është afër. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals