Ronaldo agjentit të tij: Bëje sa më parë këtë gjë për mua – Lajmi.net
Ronaldo agjentit të tij: Bëje sa më parë këtë gjë për mua
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:31, 18 June 2017
Cristiano Ronaldo thuhet se i ka kërkuar agjentit të tij rikthimin te Manchester Unitedi.

Sipas gazetarit të njohur italian, Gianluca Di Marzio, prioritet i Ronaldos është që të kthehet në Manchester United.

Gazetari italian thekson se CR7 i ka kërkuar agjentit të tij Jorge Mendes të bëjë ‘çdo gjë që është e mundur’  për t’u rikthyer në ‘Old Trafford’.

PSG janë të gatshëm të shpenzojnë gjithçka që duhet për të nënshkruar yllin e Real Madrid, por Ronaldo, do të preferonte të kthehej në Old Trafford ku pati gjashtë vite të jashtëzakonshme dhe të suksesshme në karrierën e tij, duke fituar Premierligën, Ligën e Kampionëve dhe Topin e Artë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Cristiano Ronaldo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown