Roma zbulon ofertën e fundit për Mahrezin – Lajmi.net
Roma zbulon ofertën e fundit për Mahrezin
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSerie ASport 16:01, 29 July 2017
Roma ka treguar ofertën e fundit për transferimin e yllit të Leicesterit, Riyad Mahrez, dhe nëse nuk pranohet do të shikojë opsionet tjera.

Mediat italiane raportojnë se Roma ka gati 40 milionë euro për anësorin e Leicesterit. Oferta e parë e klubit italian ishte refuzuar.

“Nuk po punojmë vetëm në një emër”, është shprehur Monchi.

“Është logjike që kemi opsione të ndryshme. Rasti i Mahrezit është publik, me të tjerët s’ka ndodhur. Kemi bërë dy oferta, e dyta është fer dhe jemi ndalur. Është e vërtetë se kjo mund të jetë e fundit për të, pasi po shqyrtojmë edhe mundësitë tjera”, eshte shprehur ai.

Fjalët kyçe: Mahrez, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble