Roma – Torino, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Roma – Torino, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 19:43, 9 March 2018
Në kuadër të xhiros së 28-të, Roma në ‘Olimpico’ takohet me Torinon.

Skuadra nga kryeqyteti italian, do të kërkojë fitoren e radhës në Serie A, pas asaj që shënoi xhiron e kaluar ndaj Napolit.

Ndeshja mes Romës dhe Torinos fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Roma: Alisson; Florenzi, Manolas, Juan Jesus, Kolarov; Nainggolan, De Rossi, Strootman; Cengiz Under, Schick, El Shaarawy

Torino:

Fjalët kyçe: AS Roma, Serie A, Torino

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush