Roma shënon dy gola të shpejtë ndaj Beneventos – Lajmi.net
Roma shënon dy gola të shpejtë ndaj Beneventos
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:10, 11 February 2018
Roma ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Benenventos.

Me golat e shënuar nga Edin Dzeko dhe Under, Roma ka krijuar epërsi prej 3:1.

Dzeko shënoi në minutën e 59’ dhe Under në minutën e 62’.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble