Roma – Shaqiri, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
Roma – Shaqiri, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:27, 8 June 2018
Xherdan Shaqiri dëshiron të largohet nga Stoke City.

Këtë e ka konfirmuar vetë anësori me prejardhje nga Kosova, pas rënies së Stoke City nga elita e futbollit anglez.

E ardhmja e tij lidhet me shumë skuadra të njohura evropiane, por jo edhe me Romën.

Në Itali raportohet se Shaqiri që në të kaluarën ka veshur edhe fanellën e Interit dhe Bayern Munich, nuk është cak i Romës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO