Roma – Shakhtar Donetsk, formacionet e ndeshjes në Olimpico – Lajmi.net
Roma – Shakhtar Donetsk, formacionet e ndeshjes në Olimpico
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:10, 13 March 2018
Roma ballafaqohet sonte me Shakhtar Donetskun në Ligën e Kampionëve.

Roma pret Shakhtar Donetskun në Stadio Olimpico në ndeshjen e kthimit të vlefshme për kualifikim në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Eurosport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Roma (4-3-3): Alisson; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nainggolan, De Rossi, Strootman; Under, Dzeko, Perotti.

Shakhtar Donetsk (4-2-3-1): Pyatov; Butko, Ordets, Rakitsky, Ismaily; Fred, Stepanenko; Marlos, Taison, Bernard; Ferreyra.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO