Roma rikthehet në pozitën e dytë (VIDEO) – Lajmi.net
Roma rikthehet në pozitën e dytë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:39, 19 March 2017
Roma ka vazhduar me fitore në Serie A.

Giallorosët kanë mposhtur 3:1 në ‘Olimpico’ Sassuolon, për t’u rikthyer në pozitën e dytë.

Paredes, Salah dhe Dzeko shënuan për fitoren e Romës, ndërsa golin e vetëm për mysafirët e shënoi Defrel.


// by 87taras


Edin Dzeko Goal HD – AS Roma 3-1 Sassuolo – 19… by Gol-Live

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: AS Roma, Sassuolo, Serie A

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble