Roma me trajnerin e kërkuar nga Barcelona? (FOTO) – Lajmi.net
Roma me trajnerin e kërkuar nga Barcelona? (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:50, 18 May 2017
Lajm i keq për Barcelonën.

Trajneri i Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde po kërkohet nga Roma, pasi pëlqehet shumë nga drejtori sportiv, Monchi, raportojnë mediat spanjolle.

Valverde ka zgjuar interesim nga Barcelona, përcjell “lajmi.net”.

Por, Roma tenton befasinë duke e sjell në Olimpico. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Ernesto Valverde, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown