Roma me dy super-transferime nga Premierliga (FOTO) – Lajmi.net
Roma me dy super-transferime nga Premierliga (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:39, 17 July 2017
Pas largimit të disa futbollistëve, Roma tani do të bëjë përforcime.

Mediat italiane kanë zbuluar sot dy ardhjet nga Premierliga në kryeqytetin italian.

Drejtori sportiv Monchi është afër marrëveshjeve për Riyad Mahrez të Leicester Cityt dhe Aleksander Kolarov të Manchester Cityt, përcjellë “Lajmi.net”.

Dy operacionet pritet të realizohen gjatë kësaj jave. /Lajmi.net/

Leicester City's Algerian midfielder Riyad Mahrez celebrates scoring the opening goal during the English Premier League football match between Leicester City and Swansea at King Power Stadium in Leicester, central England on April 24, 2016. / AFP / BEN STANSALL / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /         (Photo credit should read BEN STANSALL/AFP/Getty Images)maxresdefault

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Berry Rush