Roma la jashtë Atleticon, Juan Jesus tallet keq me Griezmannin – Lajmi.net
Roma la jashtë Atleticon, Juan Jesus tallet keq me Griezmannin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:09, 6 December 2017
Juan Jesus ka shpërndarë postimin e Griezmann, duke shkruar: "Nuk i pëlqen më".

Roma u kualifikua e para nga grupi i vdekjes në Ligën e Kampionëve, duke e lënë Chelsean në vendin e dytë dhe Atletico Madridin jashtë.

Pas ndeshjes, mbrojtësi i verdhekuqëve, Juan Jesus, është talluar me yllin e Atleticos, Antoine Griezmann, përcjellë “Lajmi.net”.

Kjo pasi që Griezmann e kishte postuar një foto pas shortit, duke shkruar: “Më pëlqen”.

E grupi që i pëlqeu Griemzannin, e la jashtë Championsit.

Juan Jesus ka shpërndarë postimin e Griezmann, duke shkruar: “Nuk i pëlqen më”.

Reagimet pas postimit të Jesus kanë qenë shumë qesharake. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Antoine Griezmann, Juan Jesus

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3