Roma – Juventus, përmbyset rezultati (VIDEO) – Lajmi.net
Roma – Juventus, përmbyset rezultati (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:04, 14 May 2017
Roma ka përmbysur rezultatin ndaj Juventusit, me golin e shënuar nga El Shaarawy.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool