Roma e “ulë” në tokë Juventusin (VIDEO) – Lajmi.net
Roma e “ulë” në tokë Juventusin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:40, 14 May 2017
Roma ia kam shtyrë festën e titullit Juventusit.

Giallorosët kanë mposhtur 3:1 Juventusin në dervin e xhiros së 36-të të Serie A.

Ishte Juventusi skuadra e parë që kaloi në epërsi me anë të Leminas, në minutën e 21-të.

Por, vazhdimi u takoi në tërësi vendasve, që shënuan tre herë.

De Rossi barazoi fillimisht në minutën e 25-të, për të shënuar pastaj El Shaarawy dhe Nainggolan./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: AS Roma, Juventus, Serie A

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan