Roma cakton çmimin për shitjen e Alisson – Lajmi.net
Roma cakton çmimin për shitjen e Alisson
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:33, 12 June 2018
Roma do t'i kërkojë 100 milionë euro për shërbimet e Alissonit, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Roma ka caktuar çmimin për shitjen e portierit Alisson.

“Sky Sport Italia” ka njoftuar se klubi nga Serie A, do t’i kërkojë 100 milionë euro për shërbimet e reprezentuesit brazilian, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Alisson ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te Roma në sezonin e fundit, përcjell “lajmi.net”.

Kjo ka bërë që ai të zgjojë interesim nga Liverpool dhe skuadra e Real Madridit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO