Roma-Atletico Madrid, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Roma-Atletico Madrid, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 19:35, 12 September 2017
Roma dhe Atletico Madrid takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të skuadrave.

Roma: Alisson, Peres, Manolas, Jesus, Kolarov, Strootman, De Rossi, Nainggolan, Defrel, Perotti, Dzeko.

Atletico Madrid: Oblak, Luis, Godin, Savid, Juanfran, Gabi, Thomas, Koke, Saul, Griemzann, Vietto. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Atletico Madrid, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper