Rodrigo në Bayern Munich? – Lajmi.net
Rodrigo në Bayern Munich?
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:47, 19 May 2018
Bayern Munich kërkon blerjen e Rodrigos, gjatë afatit kalimtar të verës.

Bayern Munich ka shfaqur interesim për transferimin e sulmuesit të Valencias, Rodrigo.

Mediat spanjolle raportojnë se skuadra kampione nga Bundesliga kërkon blerjen e Rodrigos, gjatë afatit kalimtar të verës.

Rodrigo ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në La Ligë, gjatë këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, Bayern Munich dëshiron ta tentojë blerjen e tij menjëherë pas përfundimit të këtij stinori. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO