Robin van Persie bën transferimin më emocionues në karrierë – Lajmi.net
Robin van Persie bën transferimin më emocionues në karrierë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 20:45, 12 January 2018
Robin van Persie është afër një lëvizje interesante dhe emocionuese në karrierën e tij.

Sulmuesi holandez është gati të ndërpresë bashkëpunimin me turqit e Fenerbahces, për një rikthim në Erdeevise.

Mediet në Holandë raportojnë se Van Persie do të rikthehet te skuadra e Feyenoordit, pjesë e së cilës ka qenë për tri sezone (2001/2004).

Për Feyenoordin, Van Persie ka regjistruar 61 paraqitje dhe ka shënuar 15 gola, para se të transferohej te Arsenali në vitin 2004./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Feyenoord, Robin van Persie

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals