Robin Krasniqi prezanton të dashurën bukuroshe në Instagram (FOTO) – Lajmi.net
Robin Krasniqi prezanton të dashurën bukuroshe në Instagram (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:35, 8 March 2017
Boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi, ka prezantuar të dashurën e tij super-bukuroshe në Instagram. 

Morning, with my wife. 👫❤️

A post shared by Robin_Krasniqi (@robin_krasniqi) on

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Robin Krasniqi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy