Robben thyen heshtjen, zbulon lajmin e pritur nga tifozët e Bayern Munichut – Lajmi.net
Robben thyen heshtjen, zbulon lajmin e pritur nga tifozët e Bayern Munichut
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:25, 28 March 2018
Arjen Robben ka folur për të ardhmen e tij në Bayern Munich.

Arjen Robben ka folur për të ardhmen teksa thekson se do ta zgjidhë muajin e ardhshëm.

Robbenit do i skadojë kontrata në fund të këtij sezoni dhe 34-vjeçari do ta vendosë të ardhmen kur të bisedojë me kryetarin Karl-Heinz Rummenigge në muajin prill.

“Jam i padurueshëm në një far mënyre rreth të ardhmes sime. Por Rummenigge më ka thënë se do të flasim në prill. Gjëja më e vështirë, kur arrin moshën time dhe kur sheh se fundi po afron, është ta marrësh vendimin e drejtë”, tha Robben.

Fjalët kyçe: Arjen Robben, Bayern Munich

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown