Robben: Në sezonin e ardhshëm do të luajë për këtë skuadër – Lajmi.net
Robben: Në sezonin e ardhshëm do të luajë për këtë skuadër
Autori: Lajmi.net BundesligaMerkatoSport 13:51, 14 February 2017
Arjen Robben do të mbetet te Bayerni i Munichut.

Ai ka deklaruar që është shumë i lumtur te bavarezët.

“Për mua nuk ka shumë opsione sepse jam në një nga klubet më të mëdha në botë dhe jam shumë i lumtur. Nuk ka ndonjë klub tjetër që do të ishte një hap më i madh për mua”, deklaroi Robben, përcjellë “lajmi.net”.

“Arsenal? Ata janë një skuadër e rrezikshme për secilin ekip në Ligën e Kampionëve. Janë përmirësuar në krahasim me vitin e kaluar. Gjasat mendoj që janë 50-50”, shtoi holandezi.

Ai theksoi që shpreson të arrijë marrëveshje për vazhdimin e kontratës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Arjen Robben, Bayern Munchen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy