Roani i Majkut mbush 1 muaj, merr urim të veçantë (Foto) – Lajmi.net
Roani i Majkut mbush 1 muaj, merr urim të veçantë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:49, 19 June 2017
Një muaj më parë bëri bujë në medie lindja e fëmijës së parë nga Majlinda Zeka, ngase Majk u bë baba.

Pasi që Majk vetëm një herë pas lindjes ka publikuar foto të djalit, ai sigurisht dëshiron që këtë çështje ta mbajë private, shkruan lajmi.net.

Por, është e ëma e Roanit, Majlinda ajo e cila publikon vazhdimisht foto të djalit, kësaj radhe me një arsye të veçantë.

Roani sot ka mbushur 1 muaj nga lindja dhe me një kolazh të veçantë fotosh, që formonin fjalën ‘Dashuri’, ajo e uroi atë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Roani i Majkut 1 muaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble