Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen – Lajmi.net
Rivaliteti mes Tunës dhe Encës nis nesër, kuptojeni arsyen
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 0:00, 12 October 2018
Këtë mbase do nuk e kemi menduar.

Por, që nesër e për disa ditë radhazi Enca dhe Tuna do hyn në një rivalitet e kjo për një arsye, shkruan lajmi.net

Kjo se, të dy këngëtaret do lansojnë projektet e tyre.

Madje, rastësia tjetër qëndron  te fakti se të dy këngëtaret këngët i kanë duet, njëra e ka me Don Phenom ndërsa tjetra me Seven Saraçin.

Se cilës do t’i ecë më mirë kënga, presim ta shohim ditëve në vazhdim./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Bej tag gjith shoqerine, tregoji se me ne fund “KUJT PO I HAN” DEL NESEEEEER!!!!

A post shared by ENCA (@enca) on

 

View this post on Instagram

 

Neser… #Maria 17:00

A post shared by Seven (@7saraci) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO