Rivaldo këshillon Neymarin: Këtë duhet ta bësh kundër Real Madridit – Lajmi.net
Rivaldo këshillon Neymarin: Këtë duhet ta bësh kundër Real Madridit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:40, 3 January 2018
Rivaldo a ka këshilluar Neymarin për ta eliminuar nga gara Real Madridin, në mënyrë që të konsiderohet si më i miri në botë.

Legjenda e Barcelonës, Rivaldo ka një këshillë për sulmuesin e Paris Saint-Germain, Neymar.

Ekipi francez do të takohet me Real Madridin në Ligën e Kampionëve.

Dhe, Rivaldo a ka këshilluar Neymarin për ta eliminuar nga gara ekipin madrilen, në mënyrë që të konsiderohet si më i miri në botë.

“Nëse Neymar dëshiron të jetë më i miri në botë, duhet ta eliminojë Real Madridin dhe Cristiano Ronaldon në muajin shkurt”, u shpreh Rivaldo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO