Blogerja Rita Saraçi lanson në shitje xhemperat për femrat e forta – Lajmi.net
Blogerja Rita Saraçi lanson në shitje xhemperat për femrat e forta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:16, 13 February 2018
Pas realizimit të ëndrrës për t’u bërë një blogere shumë e kërkuar, Rita Saraçi e ka bërë realitet edhe një ëndërr tjetër të saj.

Ajo ka nisur biznesin privat me dizajmin dhe krijimin e rrobave dhe ka lansuar produktin e parë që janë xhemerat me ‘zemrat e thyera’, shkruan lajmi.net

Bazuar në reflektim personal me anë të këtij projekti Rita ka për qëllim të reprezantoj femrat e fuqishme pasi  sipas saj shumicën e rasteve ato etiketohen si personat që lëndohen më shumë apo janë më të dobëta.

Mesazhi që Rita shpërndanë me anë të këtij prodhimi është forca e femrës, andaj vajzat që veshin këto lloj xhemperash janë te forta, të bashkuara, dhe jo lehtë të thyeshme, ato në fakt njihen si ‘breaking hearts girls club.’ (klubi i vajzave që thejnë zemra)

Për të blerë xhemperat http://www.fishnetsandrainbows.com/shop/ ./Lajmi.net/

screenshot_5 screenshot_4 screenshot_3 screenshot_2 screenshot_1

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO