Rita Ora zbulon se kur do lansohet videoklipi i këngës “Girls” – Lajmi.net
Rita Ora zbulon se kur do lansohet videoklipi i këngës “Girls”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:41, 5 June 2018
Kënga audio është lansuar javë më parë.

Ndërsa tani këngëtaret e suksesshme Rita Ora, Cardi B, Bebe Rexha dhe Charli XCX do sjellin edhe videoklipin e këngës “Girls”, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi që ka publikuar, Rita bën të ditur se videoklipi do të publikohet nesër gjersa tregon një pjesë të tij.

“Surprizë, nesër video i këngës Girls”, ka shkruar ajo.

Ora po ashtu, është kritikuar shumë për këngën pasi që tregon se është biseksuale, dhe se flet për një përvojë në jetën e saj.

Megjithatë, kënga u prit mjaft mirë nga publiku e që numëron mbi 11 milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO