Rita Ora seksi në të bardha, ‘ndez’ britanezët – Lajmi.net
Rita Ora seksi në të bardha, ‘ndez’ britanezët
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:56, 17 May 2018
Rita Ora ka ndezur skenën në Britani.

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora po vazhdon të numërojë sukseset e një pasnjëshme në karrierë mirëpo edhe turnetë nëpër botë nuk po i lë anash, shkruan lajmi.net

Gjatë turneut të saj ‘Girls’ Rita performoi në Birmingham’s O2 Academy ku ndezi skenën dhe paraqitja e saj seksi mori vëmendje të madhe.

Në disa foto të shtuara në Instagram këngëtarja ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit e shumtë.

Kujtojmë se projekti I fundit I Ritës është përfolur mjaft shumë prandaj ajo ka kërkuar falje për tekstin e këtij projekti muzikor vetëm pak kohë pasi mori kritika nga anëtarë të komunitetit LGBTI./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO