Rita Ora mbresëlënse me veshjen e artë në China Music Awards (Foto) – Lajmi.net
Rita Ora mbresëlënse me veshjen e artë në China Music Awards (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:02, 21 April 2017
Këngëtarja Rita Ora u paraqit me një veshje të artë e cila të “verbonte” nga shkëlqimi i saj.

Rita shpeshherë di të shfaqet magjepsëse në paraqitjet e saj, duke marr gjithë vëmendjen dhe duke u renditur në ngjarjet që bëjnë pjesë në listën A, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Edhe kësaj here Rita nuk zhgënjeu me paraqitjen e saj në ndarjen e çmimeve në China Music Awards, në Macau të Kinës.

Paraqitja e saj me fustanin e artë dhe pastaj me një tjetër blu, dëshmoi që Rita është gjithmonë mbresëlënëse. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rita në Kinë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play 8 Ball Pool