Rita Ora e nderuar me përkrahjen që po ia jep Kosova – Lajmi.net
Rita Ora e nderuar me përkrahjen që po ia jep Kosova
Autori: Lajmi.net EntertainmentLajmeShowBiz 20:31, 11 July 2018
Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora që nga fillimi i karrierës ka qenë e përkrahur nga shteti i Kosovës.

Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh në Instagram e cila shfaqet përkrah Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, shkruan lajmi net.

Me anë të kësaj, Ora falënderon Ramushin për natën e mrekullueshme që e kaluan duke festuar talentin kosovar.

“Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme që festuam talentin kosovar !!! Faleminderit që më paraqitët me këtë simbol të bukur të Prishtinës, të titulluar “Perëndesha në fron”. Unë jam shumë e nderuar dhe e përulur për mbështetjen e kombit😊❤🇽🇰”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO