Rita Ora dhe Dua Lipa nominohen për të parën herë në të njëjtën kategori në Echo Awards – Lajmi.net
Rita Ora dhe Dua Lipa nominohen për të parën herë në të njëjtën kategori në Echo Awards
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:34, 13 March 2018
Janë dy prej këngëtareve më të suksesshme të momentit.

Yjet shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa kanë shënuar edhe një tjetër sukses por kësaj here njëzëri, shkruan lajmi.net

Për të parën herë ato janë nominuar për të njëjtën kategori në Echo Awards në mesin e shumë yjeve të tjera botërore.

Fjala është për çmimin “Kunstlerin International” apo “Artistja më e mirë ndërkombëtare”.

Rita siguroi nominimet falë këngëve hite “Your Song” dhe “Anywhere”, kurse Dua falë hitit të saj “New Rules” dhe albumit./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO