Rita e rekordeve! Këngëtarja e vetme me dy këngë në Top20 të iTunes – Lajmi.net
Rita e rekordeve! Këngëtarja e vetme me dy këngë në Top20 të iTunes
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:51, 12 January 2018
Është njëra prej artisteve shqiptare që po vazhdon të na bëj krenar në botë.

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Kosova, Rita Ora e cila ashtu si e mbaroi vitin, filloi edhe tjetrin, shkruan lajmi.net.

Kënga “Anywhere” i ka sjellë asaj shumë suksese në arenën ndërkombëtare, ndërsa këto ditë ajo ka sjellë edhe një tjetër projekt.

Është kënga “For You”, të cilën e solli në duet me Liam Payne, e që do të jetë edhe kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Free”, ajo po vazhdon t’i kalojë parashikimet e të gjithëve.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se është artistja e vetme femër që ka dy projekte në Top 20 në iTunes.

Padyshim, që këtij suksesi më së shumti i është gëzuar vetë artistja, e cila tregoi se me projektin “For You” gjendet në pozitën e katërt, ndërsa me “Anywhere”, në atë të tetëmbëdhjetë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO