Risi nga Snapchat – Lajmi.net
Risi nga Snapchat
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 21:53, 29 November 2017
Snapchat i cili kohët e fundit po përdoret mjaftë shumë tani ka pësuar ndryshime,duket se i ka huazuar idetë nga Facebook dhe Netflix.

Në vend se t’i shfaq postimet e miqve bashkë me përmbajtjet nga publikuesit profesionalë si Facebook, Snapchat i ri i ndan të gjitha nga miqtë në një seksion të aplikacionit në anën e majtë të kamerës.

Kjo përfshin mesazhet dhe të ashtuquajturat Storje – fotografi dhe video që dikush i shpërndan, që zhduken brenda 24 orëve.

Tani aplikacioni është i ndarë në tri dritare kryesore: të gjitha bashkëveprimet me miqtë në anën e majtë, kamera në qendër dhe faqja Discover në anën e majtë me një kohështrirje me përmbajtje të pafund nga mediat dhe figurat publike.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO