Rikthehet Reali i madh, përmbysje spektakolare ndaj PSG-së – Lajmi.net
Rikthehet Reali i madh, përmbysje spektakolare ndaj PSG-së
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:39, 14 February 2018
Madrilienët triumfuan në “Bernabeu”, 3:1.

Real Madridi ka fituar me përmbysje ndaj PSG-së.

Madrilienët triumfuan në “Bernabeu”, 3:1.

Mysafirët kaluan në epërsi me Adrien Rabiot.

Megjithatë, Reali e përmbysi rezultatin me golat e Cristiano Ronaldos (2) dhe Marcelos.

Gjithçka do të vendoset në ndeshjen e kthimit në Paris. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: PSG, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown