Rikthehen “huliganët” në Angli?! Përleshje me hanxhar pranë stadiumit /VIDEO – Lajmi.net
Rikthehen “huliganët” në Angli?! Përleshje me hanxhar pranë stadiumit /VIDEO
Autori: Lajmi.net BotaLajme 12:25, 16 April 2018
Skenat e dhunshme të tifozerisë angleze pas dhe para ndeshjeve në stadium kanë qenë një problem, për të cilin janë dashur vite punë e mijëra ndëshkime për të arritur “qetësinë” e sotme.

Por ajo çfarë është parë pranë kompleksit futbollistik të Aston Villa-s në Birmingham të rikthen në vëmendje skenat e dhunshme të viteve 80-90.

Një person me hanxhar në dorë ka sulmuar disa persona të tjerë duke i goditur ata dhe kur njëri prej tyre e ka rrëzuar, grupi prej mbi 10 personash kanë filluar ta godasin me çfarë të mundin.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper