Rihanna shfaqet gjysmë e zhveshur në paraqitjen e fundit – Lajmi.net
Rihanna shfaqet gjysmë e zhveshur në paraqitjen e fundit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:53, 16 May 2018
Bukuroshja nga Barbados është shpesh në fokus të mediave.

Kjo ngase ylli botëror, Rihanna shfaqet mjaft provokuese në paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net

Ajo është mjaft aktive edhe në shtypin rozë, ku publikon imazhe nga më të ndryshmet, padyshim që as ato sensuale nuk mungojnë.

E fundit fotografi që ka publikuar në Instagram është pëlqyer dhe komentuar mjaft shumë, pasi artistja duket krejtësisht e zhveshur.

Në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, ajo tanimë është fokusuar në biznesin e saj.

“Wild thoughts”, është kënga e fundit e lansuar nga Rihanna. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO